Jesteś tutaj: Start
Spółdzielnia mieszkaniowa
STOP podwyżkom w SM Pionier w Kętrzynie. Cz.1. Manipulacje Michałkiewicza.
Spółdzielnia mieszkaniowa
STOP podwyżkom w SM Pionier w Kętrzynie. Cz.1. Manipulacje Michałkiewicza.
Spółdzielnia mieszkaniowa
STOP podwyżkom w SM Pionier w Kętrzynie. Cz.1. Manipulacje Michałkiewicza.STOP podwyżkom
w SM Pionier w Kętrzynie.
Cz.1.
Manipulacje Michałkiewicza
W czasie gdy w 2022 r., były prezes A. Książek "uciekał" ze Spółdzielni, zostawiając ja bez zarządu i bez rady nadzorczej, najemca mieszkania w Spółdzielni Paweł Michałkiewicz zakładał zamkniętą grupę. Głosił że trzeba zatrzymać podwyżki opłat ogrzewania i ciepłej wody, które wprowadził Książek. Wielu członków Spółdzielni mu wtedy uwierzyło. Wystosował nawet petycję "Stop podwyżkom w SM Pionier w Kętrzynie." Po czasie okazało się, że Michałkiewicz nie był członkiem Spółdzielni i manipulował.
Były prezes Stanisław Kulas razem z radą nadzorczą, w tym z jej przewodniczącym Jarosławem Żyłą i sekretarzem Krzysztofem Głuścem, obniżyli niedopłaty za ogrzewanie. Zmniejszyli też koszty stałe ciepła do ogrzewania mieszkań i podgrzania wody w większości mieszkań. Zatrzymali podwyżki za ogrzewanie i ciepłą wodę. Nie podwyższali również opłat za mieszkanie.
Michałkiewicz razem ze wspólnikami, w większości anonimowymi, hejtował ich wymyślając fikcyjne zarzuty. Były to wpisy obraźliwe i trywialne, co świadczy o niskim poziomie moralnym Michałkiewicza i jego anonimowych, czyli tajnych współpracowników.
Aby przypomnieć Michałkiewiczowi co powinien robić, redakcja KBC opublikowała, 25 maja 2026 r., jego petycję "Stop podwyżkom w SM Pionier w Kętrzynie."
Jakież było nasze zdziwienie, gdy w następnym dniu Michałkiewicz napisał:

Przecież ta petycja cały czas wisi na stronie www.petycjeonline.com a jej autorem jest również Michałkiewicz. Zamieścił ją na założonej grupie, a potem usunął ?


Pytamy więc, panie Michałkiewicz:
Pan sobie kpi z mieszkańców, że o petycję pyta?
Liczy pan na to, że członkowie Spółdzielni zapomnieli o petycji ?
A może to pan ma zaplanowaną "amnezję" ?
Nie pamięta pan, co wypisywał w 2022 roku ?
Ośmieszył się pan tym pytaniem "gdzie można podpisać petycję". Przecież w 2022 r., pan ją podpisał, zaniósł do Spółdzielni, a potem dostał odpowiedź.
W tym roku Legeńć z Rosińskim podwyższyli spółdzielcom opłaty za mieszkanie. Ponadto zaplanowali w wakacje podwyżki zaliczek na koszty ogrzewania i duże niedopłaty do rozliczeń kosztów ogrzewania.
Więc niech pan szybko podpisze tę petycję, zaniesie ją do spółdzielni, a potem zamieści w internecie.
STOP podwyżkom w SM Pionier w Kętrzynie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej 'Polityce Cookies'.
Dowiedz się więcej o nasze Polityce cookies