Żądamy
wyborów uzupełniających
do rady nadzorczej !


Dlaczego zarząd nie umieścił w porządku obrad wyborów uzupełniających do "kadłubowej" rady nadzorczej?
Czy zrobił to za "namową" rady nadzorczej, która boi się rozliczenia przez spółdzielców za podwyżki zaliczek na ciepłą wodę?
Boi się rozliczenia za podwyżki opłat za mieszkanie?
Za to, że zaplanowali w wakacje podwyżki zaliczek na koszty ogrzewania i duże niedopłaty do rozliczeń kosztów ogrzewania?
Zgodnie ze Statutem, § 55 ust. 4 "Rada nadzorcza składa się z 9 członków wybranych na okres 3 lat."
Obecnie rada liczy 6 członków. W sytuacji niepełnego składu rady wymagane są wybory uzupełniające, w możliwie najkrótszym terminie, a na pewno na najbliższym corocznym walnym zgromadzeniu.
Obecny „kadłubowy” skład rady 6 członków, nie zapewnia prawidłowego nadzoru i kontroli oraz podejmowania uchwał i stanowisk, w interesie wszystkich członków Spółdzielni.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej 'Polityce Cookies'.
Dowiedz się więcej o nasze Polityce cookies