Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Pycha czy Narcyzm?

 Na stronach Facebook Miasto Kętrzyn, wstawiono 41 zdjęć z obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Kętrzynie. 

Większość z nich to tzw. "fejsy na fejzbuka"

  Zdjęcie nr 1; burmistrz Niedziółka, w obstawie radnego i strażnika miejskiego (mieszkańca Spytkowa pod Giżyckiem) w pierwszej ławce, w kościele:

  Zdjęcie nr 2; burmistrz Niedziółka w obstawie strażnika miejskiego (mieszkańca Spytkowa pod Giżyckiem), radnego i zastępcy (byłego kandydata na burmistrza Giżycka):

  Dopiero na dalszych zdjęciach widać przedstawicieli organizacji kombatanckich i mundurowych. Pod sam koniec zdjęcie nr 34 przedstawicieli NSZZ "Solidarność", związku zawodowego założonego w 1980 r., który walczył o wolność w czasach stanu wojennego i w sposób decydujący przyczynił się do odzyskania niepodległości pod koniec lat '90 ubiegłego wieku:

 

    KBC

Co mają znaczyć tak dobrane zdjęcia, pokazane w tej kolejności?

Dlaczego oni pokazują tylko siebie w kościele, zamiast pokazać celebrację Mszy Świętej w kościele, w dniu Narodowego Święta Niepodległości?

Dlaczego pokazują najpierw siebie składających kwiaty, zamiast w pierwszej kolejności pokazać ludzi i organizacje, które walczyły o wolność ?

Czy to jakiś objaw "pychy, kroczącej przed upadkiem" ?

Czy burmistrzem i zastępcą kieruje "narcyzm" ?

Czy w tym dniu najważniejszy ma być "nieudacznik", który stracił 14 milionów dofinansowania, bo zapomniał ogłosić przetarg?  

 

   PS

O żenującej propagandzie Niedziółki  i jego zastępcy Wróbla pisaliśmy w tekstach: 

Selfie i propaganda zamiast promocji ?

Nieudolne ocieplanie wizerunku Niedziółki

Fajerwerki Niedziółki? Czyli: Ekologia na pokaz?

 

 

 

Spis treści