Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Co się mani**luje w Spółdzielni?

Cz.3

K

Oficjalna strona internetowa SM Pionier w Kętrzynie milczy o ważnych wydarzeniach. 

Milczy o:

- unieważnieniu przez Sąd Walnego Zgromadzenia w czerwcu 2023 r., (pisemnego głosowania uchwał),

- rezygnacji A. Nahornej w sierpniu 2023 r.,

- rezygnacji A. Książka w październiku 2023r.,

- nieprawidłowym rozliczeniu kosztów pogrzania wody,

- braku rozliczenia ciepła,

- przyczyn niepełnego składu zarządu, co powoduje brak reprezentacji Spółdzielni do działań gospodarczych i podpisywania umów,

- przyczyn niepełnego składu rady nadzorczej, co powoduje brak kontroli działalności gospodarczej Spółdzielni,

- ......

I można długo jeszcze tak wyliczać.

Za to na stronie Facebook Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pionier" w Kętrzynie, przemianowanej na Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pionier" w Kętrzynie - archiwum ukazały się, w dniu 7 listopada 2023 r. o godz. 11:36, dwa posty podpisane przez Książka, z datą 30 października 2023r. 

Wkurzeni członkowie Spółdzielni zaczęli komentować, ale możliwość komentowania szybko wyłączono. 

Spółdzielcy zaczęli więc komentować na innych stronach w internecie:

Marcin

A prezes pisze na stronie spółdzielni, że taki dobry był, tylko wszyscy inni źli. Ciekawa sprawa też z oświadczeniem prezesa na stronie, opublikowana 07.11, czyli ponad tydzień odkąd nie jest prezesem. Ciekawe, czy dalej ma możliwość zarządzaniem stroną na fb i publikowania na niej swoich treści? Sądząc po tym, jak kompetentni są nowi pracownicy spółdzielni, to zapewne stroną na fb dalej administruje prezes.

Agnieszka

Żenujący ten wpis podziękowania.

Maria

Mamy zapytanie, czy to Walne Zgromadzenie dokonało wymiany kadry pracowniczej w spółdzielni? Czy były konsultacje społeczne w sprawie regulaminów? NIE!!! Zarząd nie potrafił rozmawiać z członkami, jak również odpisywać na zapytania.

Stefan

No właśnie kto jest winien zaistniałej sytuacji teraz się tłumaczy i udaje porządnego. Spółdzielcy jasno się wypowiedzieli na zebraniach, że nie chcą tego zarządu! Trzeba było mieć honor i zrezygnować, bo wiadomo było prędzej czy później i tak do tego dojdzie. Ale skąd, trzymał się rękami i nogami stołka. Pracownicy porezygnowali z pracy w spółdzielni, to myślał, że będzie rządził sam. W końcu dotarło do niego i zrobił, to co zrobił a bałagan został. Naliczają astronomiczne dopłaty do ciepłej wody po 10 miesiącach, aż skóra cierpnie, co będzie z ogrzewaniem? Podzielniki nieodczytane. Sezon grzewczy się zaczął. Trudno to pojąć, jak to będzie liczone?

KBC - SK

Z powodu manipulacji słownej zawartej w "tekstach" Książka zadzwoniłem do Spółdzielni. Tam pełne zaskoczenie, bo w Spółdzielni nikt nie wiedział, że te "teksty" się ukazały?

Nikt też nie wiedział, kto administruje stroną Facebooka, na której zamieszczone są posty i zdjęcia Spółdzielni Mieszkaniowej? Oświadczono, że nie wyrazili zgody na zamieszczenie "tekstów" Książka. 

W następnym dniu 8 listopada 2023 r., dalej nie było wiadomo, co się stało i kto za tym stoi?

Tymczasem na stronie zmieniono zdjęcie profilowe i zdjęcie w tle. 

 

Ciąg dalszy nastąpi, a w nim pytania do SM Pionier:

Do kogo należy strona internetowa?

Kto zezwolił na zamieszczanie postów i zdjęć należących do Spółdzielni?

 

Oraz ciekawe informacje:

Kto i dlaczego udostępniał posty podpisane przez Książka?

 

 

 

 

Spis treści