Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Sąd wpisał do KRS kuratora

dla Spółdzielni Mieszkaniowej

Sytuacja prawna SM Pionier. Cz. 8

15 stycznia 2024 r. Sąd Rejonowy w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wpisał do KRS kuratora, dla Spółdzielni Mieszkaniowej Pionier w Kętrzynie, powołanego przez Sąd KRS  5 stycznia 2024 r.

Kurator zastąpił zarząd Spółdzielni i doprowdzi do uprawomocnienia Postanowienia Sądu z 11 kwietnia 2023 r., które unieważnia wstrzymanie uchwały o wyborze rady nadzorczej w 2022 r.

Złoży wniosek o wykreślenie z rejestru byłego prezesa Książka w związku ze złożoną rezygnacją, a po uprawomocnieniu Postanowienia Sądu z 11 kwietnia 2023 r., złoży wniosek o wykreślnie 3 pozostałych członków rady nadzorczej kadencji 2017-2022.

Rada nadzorcza wybrana w 2022 r. podejmie działania przewidziane statutem SM Pionier.

 

Zakończy to maniplacje byłego prezesa Książka i jego popleczników. 

Wśród tych popleczników jest Jarosław S., znajomy Książka który złożył pozew, a przecież nie był obecny na żadnym częściowym walnym, chociaż kandydował do rady nadzorczej! 

Są również osoby które nie są członkami spółdzielni, a ciągle manipulują przepisami wprowadzając w błąd członków spółdzielni.

Jakie korzyści chcieli oni uzyskać kosztem członków spółdzielni?

 

O sytuacji w Spółdzielni pisaliśmy od 2017 roku, w ponad 270 artykułach dostępnych w zakładce Spółdzielnia Mieszkaniowa na stronie internetowej Kętrzyn Bez Cenzury.

Do części artykułów wrócimy, ponieważ nieprawidłowości w rozliczeniach ogrzewania i podgrzania wody do tej pory nie zostały rozwiązane. 

 

 

 

Spis treści