Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

komar, pisze 21 lutego 2020

Kochany nasz „burmistrz” obiecuje nam gruszki na wierzbie (obwodnica). Przepraszam, a gdzie był wtedy jak jego koledzy zwalniali ludzi, z zakładów pracy, na bruk? Słynna ekipa ludzi wspomagająca miasto do „szerzenia propagandy". Okazuję się obecnie, że kolega z zakładu Warmia [Pichnowski], zwolnił powyżej setki osób z zakładu. Mamy przykład, jak to rączka rączkę myje. Ta słynna ekipa ludzi [Rada Biznesu] powołana przez naszego włodarza [Niedziółkę], to ludzie dorabiający się na ludzkiej nieznajomości przepisów prawa i krzywdzie ludzkiej. Brawo, tak dalej, a będziemy, jak ta goła d… na zakręcie.

Ewa nie z raju, pisze 21 lutego 2020

Panie Komar, słyszałeś o 7 cudach PRL- u???
1 – Każdy miał pracę.
2 – Mimo , że każdy miał pracę, nikt nie pracował.
3 – Nawet mimo tego, że nikt nie pracował, plan był zawsze wykonany w 100 %.
4 – Nawet mimo tego, że plan był wykonany w 100 %, nie można było niczego kupić.
5 – Nawet mimo tego, że nie można było niczego kupić, wszyscy mieli wszystko.
6 – Nawet mimo tego, że wszyscy mieli wszystko, wszyscy kradli.
7 – Nawet mimo tego, że wszyscy kradli, ostatecznie niczego nie brakowało.

Pozdrawiam wszystkich tych, którzy pamiętają tamte czasy.
Panie Komar marzy Ci się komuna? Właśnie dobra zmiana [Niedziółka?  As?] ją wprowadza.

Na portalu Ketrzyn News pod tekstem dotyczącym obwodnicy, wywiązała się ciekawa dyskusja. Internauta o nicku „Komar" bez zbędnych korowodów skonfrontował polityczne dokonania Niedziółki. W odpowiedzi na krytykę neoliberalizmu, użytkowniczka „Ewa nie z Raju” ruszyła z odsieczą podciągając wszystko co nie jest turboliberalne pod mianownik komunizmu. Ponieważ redaktor Majchrzak, wbrew zdaje się konstytucyjnemu prawu do wolnej wypowiedzi, stosuje cenzurę prewencyjną, Internautce Ewie odpisuję poniżej korzystając z pluralizmu info-ketrzyn24.pl:

Nie chciałbym, żeby wyszło że się wcinam, ale oprócz komuny czy psucia gospodarki przez pewne posunięcia PiS, istnieją systemy gospodarcze nakierowane na dobrostan społeczeństw. „Turboliberałowie” pewnie nazwą to socjalizmem, więc ok, niech Szwajcaria, Liechtenstein, czy nawet Czechy tak się nazywają. Tyle tylko, że w tych krajach pracuje się a nie tyra, mniej jest stresu, chamstwa, czy nowotworów – tak typowych skutków dla liberalizmu i ciągłego życia w niepewności. Na dobrostan mieszkańców stawiał program TAK dla Kętrzyna, niestety Rypina oszukał wyborców i wsparł Niedziółkę – w moim przekonaniu człowieka reprezentującego przekonanie, że transformacja musi boleć. Nie musi. Tak mogą mówić tylko partyjni aparatczycy z korytami pod nosem lub ludzie przez nich kierowani na polityczne synekury. Życie jest jedno i Polacy zbyt dużo czasu stracili wegetując na bezrobociu, bo jakiś typ pokroju Niedziółki – używając języka młodzieży – ze zrytym Miltonem Friedmanem rozumem, spuścił ich na śmietnik przy okazji grupowego zwolnienia.

 

 

Spis treści