Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Inwazja obcych trwa

i

ma trwać ?

Burmistrz Niedziółka nie akceptuje mieszkańców Kętrzyna na ważnych stanowiskach. Dlaczego? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że woli zatrudniać mieszkańców innych miejscowości. Robi wyjątek tylko dla swoich nepotów, kumotrów i ich znajomych.

Podobno z jakiś powodów zatrudnił, 8 grudnia 2022 r., pana W.P. z Tołkin, na wolne stanowisko urzędnicze ds. zamówień publicznych w Urzędzie Miasta Kętrzyn? W.P. to były zastępca burmistrza Korsz, który stracił stanowisko w lutym 2022 r.

Teraz Niedziółka chce mu prawdopodobnie dać nowe stanowisko? Prezesa w Wodociągów w Kętrzynie? Kto, w grudniu 2022 r., powiedział dla W.P., aby złożył tam dokumenty?

4 stycznia 2022 r. po otwarciu koperty okazało się, że W.P. jest jedynym kandydatem? Jednak Wodociągi, ani Urząd Miasta Kętrzyn, nie podały tej informacji? Dlaczego? Ten, który pierwotnie miał tam zostać prezesem, czyli Ark. Kk. ze spółdzielni, podobno przestraszył się związków zawodowych?

Czy W.P. zostanie prezesem? A może konkurs zostanie unieważniony i stołek prezesa będzie czekał na Ark. Kk?

Okaże się to 11 stycznia 2022 r., gdy rada nadzorcza przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną (czytaj: zrobi to, co burmistrz każe?).

 

KBC

Czy to nie dziwne, że takie patologiczne działania dotykają nasze, źle zarządzane miasto?

Czy to nie dziwne, że radni miejscy i my mieszkańcy, tolerujemy taką patologię?

 

 

 

 

Spis treści