Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Chińskie autobusy

- chińska cenzura?

Portal Facebook Miasto Kętrzyn zamieścił następny propagandowy tekst o zakupie chińskich autobusów. Ta polityka popierania przez Niedziółkę chińskiego przemysłu budzi zdziwienie. Przecież Chiny stoją po stronie Rosji w wojnie z Ukrainą.

Pod postem pokazały się tylko dwa komentarze. Po kilku godzinach drugi komentarz został skasowany przez admina burmistrza.

Co takiego niewłasciwego było w tym komentarzu,

że został skasowany?

Ponieważ w internecie nic nie ginie dotarliśmy do skasowanego komentarza:

To rzeczywiście skandal gdy burmistrz (lub jego admin?) kasuje komentarz zawierający opinię fachowca.

Pan M o kętrzyńskim transporcie i komunikacji pisze od 2013 roku, a od miesiąca swoje komentarze umieszcza na własnym profilu   Facebook Pan M 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100090577328971

To nie jest pierwszy komentarz kasowany przez burmistrza. To kabotyńskie zachowanie, gdy zamiast rzeczowej polemiki burmistrz cenzuruje komentarze.

Panie Niedziółka! Portal Facebook jest własnością miasta, czyli wszystkich mieszkańców. Kasować to pan może komentarze na własnym portalu a nie na miejskim.

Jeżeli pan Niedziółka nie potrafi odpowiedziec na polemikę, to niech milczy a nie kompromituje się cenzurą komentarzy usuwanych według chińskich instrukcji.

PS.

Prosimy o przysyłanie komentarzy kasowanych przez burmistrza. Komentarze zawierające merytoryczne opinie będziemy publikowali na naszej stronie internetowej.

 

 

 

 

Spis treści