Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Spotkanie ze znanym polskim podróżnikiem

Biblioteka Miejska w Mrągowie zaprasza na spotkanie z Marcinem Gienieczko: ZATAŃCZYĆ Z AMAZONKĄ, czyli jak zrealizowałem wielki triathlon przez Amerykę Południową. Marcin Gienieczko pierwszy człowiek na świecie, który przepłynął Amazonkę w canoe, podróżnik ekstremalny, sportowiec oraz dziennikarz. Ojciec dwóch synów, Leona i Igora. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie. Wcześniej pływał na statkach pod holenderską banderą.

Na spotkanie z Marcinem Gienieczko zaprasza również Miejski Ośrodek Kultury w Korszach.

Marcin Gienieczko jest autorem ponad 300 publikacji prasowych w prasie branżowej oraz filmu „Pokonać siebie” i „Zagubiony na Jukonie”.   http://wokolfaktu.pl/zatanczyc-z-amazonka-opowiesc-o.../ 

Obecnie realizuje projekt trawers Arktyki i Antarktydy.    https://www.tvp.info/59937860/zimowa-wyprawa-przez-arktyke

KBC

Marcin Gienieczko jest rodowitym kętrzynianinem. Dlaczego więc Kętrzyńskie Centrum Kultury lub Miejska Biblioteka Publiczna w Kętrzynie nie zorganizowały spotkania z podróżnikiem, który może promować nasze miasto?

Czyżby dlatego, że na stanowiska odpowiedzialne za kulturę burmistrz Niedziółka zatrudnił mieszkańców obcych miast: Macieja Wróbla i Bartłomieja Zdanowicza?

 

 

 

preview

 

Spis treści