Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Giżycko 55 – Kętrzyn tylko 2 ?

Jakie informacje dla inwestorów i przedsiębiorców zamieściły w tym roku, na swoich stronach internetowych, dwa sąsiadujące miasta? W Giżycku znaleźliśmy 55 wpisów, a w Kętrzynie tylko 2 ?

W Kętrzynie, w specjalnej zakładce „Dla inwestorów” ostatni wpis to „Ceny prądu – 29 lipca mija termin składania oświadczeń”. Jest to jednak wpis z 2019 roku. Tak, to nie pomyłka, z 2019 roku! Od tego czasu miasto opublikowało tylko dwa wpisy dostępne na banerze strony. Czy burmistrz i zastępca nie mają czasu dla przedsiębiorców i inwestorów, ponieważ są zajęci robieniem selfie i opisywaniem „swoich dokonań”?

Panie burmistrzu Niedziółka i panie zastępco Wróbel. Zarządzanie miastem to poważna i odpowiedzialna praca. Trzeba dbać o poprawę życia mieszkańców, o nowe stanowiska pracy, o promocję i korzystne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej.

Jednak z opinii mieszkańców wynika, że zadbaliście tylko o stanowiska dla siebie i członków waszego komitetu wyborczego, o selfie i propagandę burmistrza i zastępcy, o korzystne warunki gospodarcze dla „swoich” przedsiębiorców. Zrobiliście to kosztem mieszkańców i obciążeniem ich niesprawiedliwymi podwyżkami opłat.

Wcześniej, w czerwcu, w panelu dyskusyjnym „Kongres Przyszłości” wypowiadali się: prezydent Ełku, burmistrz Giżycka, Sekretarz Gminy Dywity i (?) zastępca burmistrza Kętrzyna. Pisaliśmy o tym w tekście Zastępca wypacza rzeczywistość?

Maciej Wróbel próbował wtedy „błysnąć elokwencją” robiąc przytyki „ad personam” burmistrzowi Giżycka. Chwalił się swoimi działaniami dla przedsiębiorców oraz nagraną piosenką i sadzeniem drzewek owocowych w „Ogrodzie zapachów” (czyżby zapachów spalin i etyliny z pobliskiej drogi i stacji paliw?).

Porównując działania burmistrzów sąsiadujących miast, zastępca i burmistrz z Kętrzyna wyszli żenująco słabo.

Foto: Urząd Miasta w Kętrzynie

Przedsiębiorcy z Giżycka mają jednak fart, bo jak by wyglądała promocja miasta gdyby mieszkańcy wybrali tam na burmistrza Wróbla?

 

 

Spis treści