Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Komu służy rada nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej "Pionier" w Kętrzynie?

Komu służą członkowie rady nadzorczej?

Służą spółdzielcom, czy prezesowi?

Media internetowe już od tygodnia opisują konflikt prezesa z mieszkańcami spółdzielni „Pionier”. Poszło o parking spółdzielczy, który prezes Książek, bez zgody mieszkańców oddał obcej firmie. Oddał w celu zarabiania pieniędzy, firmie spoza Kętrzyna. Książek nie pokazał mieszkańcom podpisanej umowy. Nie wyjaśnił, dlaczego spółdzielnia sama nie chce więcej zarabiać? 

Jakie pytania nasuwają się po obejrzeniu wideo ze spotkania prezesa z mieszkańcami

  Link: https://www.facebook.com/Infoketrzyn24/videos/282912346516625

Książek boi się Spółdzielców?

Książek obawia się rozmowy z ludźmi?

Skandal w SM “Pionier”! Komu służy Książek?

Komu służy Książek? Interesom czy ludziom?

Nie wiadomo czy umowę z obcą firmą prezes Książek pokazał radzie nadzorczej? Jej członkowie do tej pory milczą. Żaden z nich nie zainteresował się tym parkingiem. Członkiem rady z osiedla Sikorskiego, jest pani Lucyna Michalczyk. Do tej pory nie zajęła się problemami mieszkańców ze swojego osiedla? Dlaczego milczy?

Czy tym problemem zajmą się członkowie rady nadzorczej powołani przez mieszkańców do kontroli prezesa? 

Foto https://smpionier.pl/rada-nadzorcza/

Co do tej pory robiła rada nadzorcza? Po sprawdzeniu protokołów okazało się, że niewiele. Posiedzenia rady odbywają się zdalnie, bez dostępu mieszkańców. W ubiegłym, 2020 roku, cały czas wszyscy członkowie głosują „za”. Nikt się prezesowi nie sprzeciwia. Nikt nie zadaje prezesowi trudnych pytań. Nikt nie staje w obronie mieszkańców.

Wszyscy członkowie rady, co miesiąc pobierają wysokie diety. Czy zasługują na te pieniądze, skoro nie występują w obronie spółdzielców?

 

 

 

Spis treści