Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

TO NASZ WSPÓLNY SUKCES!

PIENIĄDZE ZOSTANĄ

W KIESZENIACH MIESZKAŃCÓW!

Na czwartkowej sesji 11 lipca wszyscy radni miasta Kętrzyn przyjęli wniosek o wycofanie wniosku związanego z podwyższeniem cen za wywóz odpadów komunalnych. Dzięki interwencji mieszkańców naszego miasta ceny wywozu śmieci nie zmienią się. Oznacza to, że za śmieci niesegregowane nadal będziemy płacić 25 z ł a za segregowane 13,50 zł.

Ta informacja zamieszczona przez Stowarzyszenie Mieszkańców MPW w Kętrzynie, za portalem Info-Kętrzyn24.pl ucieszyła Kętrzynian. Piszą oni: 

Bardzo dobrze, że nie będzie. Bo jak można proponować podwyżkę za śmieci, jak się nic nie zrobiło, by uszczelnić dziurawy od lat system gospodarki odpadami w mieście. Trzeba przyznać, że system ten tolerował poprzedni burmistrz, a obecny nie ma pojęcia, co z tym zrobić i uznał że najlepszym wyjściem jest sięganie do kieszeni podatnika. 

Gratulujemy mieszkańcom, społecznikom ze Stowarzyszenia oraz mediom, które włączyły się w uświadamianie społeczności Kętrzyna. Dziękujemy też radnym opozycji za konsekwentną postawę oraz radnym Prawa i Sprawiedliwości, którzy pomimo wspólnej koalicji stanęli tym razem po stronie mieszkańców naszego miasta.

 

 

 

 

Spis treści