Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

    Wpłynęło do nas sporo informacji o prawdopodobnych nieprawidłowościach i stratach w spółdzielniach.  W kilku sprawach zostały już skierowane wnioski do prokuratury.

     Jeśli widzisz nieprawidłowości w swojej spółdzielni mieszkaniowej, napisz do nas a my to opublikujemy. Zapewniamy pełną anonimowość a przekazane wypowiedzi i informacje opublikujemy po ich weryfikacji. 

Ku przestrodze spółdzielców przypominamy artykuł z finanse.wp.pl.

Straty na 160 mln zł.

79 zarzutów o szkody majątkowe w Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

     "Straty sięgają 160 mln zł. 79 zarzutów związanych z wyrządzeniem i narażeniem na szkodę majątkową Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Warszawie przedstawiła Stołeczna Prokuratura Okręgowa 12 osobom z zarządu spółdzielni, ich rodzinom, przedsiębiorcom i prawnikom. Zarzuty usłyszeli: czterej byli członkowie zarządu Spółdzielni, czyli K.R. - 30 zarzutów, A.Ch. - 4 zarzuty, J.S. - 9 zarzutów, W.Ś. - 2 zarzuty; przewodniczący rady nadzorczej W.M. (1 zarzut); członek rady nadzorczej adwokat M.M. (9 zarzutów); R.Ch. - mąż członka zarządu Spółdzielni (2 zarzuty); przedsiębiorca A.K. (4 zarzuty); T.W., która wspólnie z K.R. jest podejrzana o złożenie poświadczającego nieprawdę wniosku o wpisanie jej do KRS jako członka zarządu Spółdzielni; emerytowana notariusz M.S. Więcej na: https://finanse.wp.pl/straty-na-160-mln-zl-79-zarzutow-o-szkody-majatkowe-w-srodmiejskiej-spoldzielni-mieszkaniowej-6135688120366721a

 

 

 

 Kętrzyn Bez Cenzury 

Spis treści