Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

   Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pionier" w Kętrzynie, 22 września 2017 r., odpowiedziała mieszkańcom budynku Piastowska 7 w sprawie zalewania ich mieszkań. 

 

Przepraszamy za jakość zamieszczonego zdjęcia pisma, ale w roztargnieniu zostawiono je na parapecie, zalanym podczas deszczu.

 

   O zalewaniu mieszkań, po wykonanym remoncie balkonów, pisaliśmy wcześniej w artykułach: "Kto sfuszerował, kto nie dopilnował?" i "Czy prezesa spółdzielni obchodzi zalewanie mieszkań?". Jak wynika z pisma, prezes niezbyt przejął się tą sprawą, którą mieszkańcy zgłaszali już od lipca? Rozpoczęła się jesień, deszcze były bardziej intensywne. Ponowne wizyty stwierdziły, że mieszkania są jednak zalewane. Obiecano poprawki a dni mijały, czasami deszczowe, czasami słoneczne. I nagle, przypadkowo po naszych artykułach z 18 i 19 października, w piątek 20 października,  przywieziono rusztowania a poniedziałek, 23 października, rozpoczęto prace! Jaki będzie efekt tych prac? Sprawdzimy. Dzisiaj mamy kilka pytań:

   Jak zostanie usunięta wilgoć ze ścian mieszkań w warunkach dużej wilgotności w okresie jesieni?

   Jak zostaną usunięte grzyby i pleśnie, z zawilgoconych ścian?

   Jakie odszkodowania dostaną lokatorzy z powodu przebywania w zawilgoconych mieszkaniach oraz z powodu straconego czasu na trzymiesięczne interwencje w spółdzielni?

   Dlaczego Prezes Książek stanął w tej sprawie po stronie wykonawcy remontu a dopiero po kilku miesiącach przyznał, że to członkowie spółdzielni mieli rację?

   Cdn.

 

 

 

  Kętrzyn bez cenzury  

 

  Kętrzyn bez cenzury  

Spis treści