Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

To propagandowe zdanie wypowiedział burmistrz Niedziółka. Jeżeli burmistrz tak mówi, to dlaczego utalentowani ludzie są przez Niedziółkę odsuwani na margines?

Burmistrz otacza się obcymi i to ich zatrudnia na wysoko płatne stanowiska:

M. Wróbel, mieszkaniec Olsztyna ten, który przegrał wybory w Giżycku, został zatrudniony przez Niedziółkę na zastępcę. Dał mu Niedziółka wynagrodzenie wyższe niż sam zarabia? Dlaczego?

B. Zdanowicz, mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego, przegrał tam wybory. Został zatrudniony z bardzo wysokim wynagrodzeniem na dyrektora Kętrzyńskiego Centrum Kultury. Burmistrz mówi, że mamy wielu utalentowanych ludzi kultury? Tak mówi, na pokaz, a zatrudnia obcego?

R. Popławski mieszkaniec Reszla został prezesem Wodociągów, a M. Krasiński, mieszkaniec Zawid koło Reszla ten, który nie wygrał wyborów w Reszlu został prezesem Komecu. Bez doświadczenia w biznesie, ale za to z partii Porozumienie i po dziesięcioletnim stażu w PSL?

Oni wygrali pomimo tego, że w konkursach brali udział mieszkańcy Kętrzyna o wyższych kwalifikacjach.

Można wymienić jeszcze naczelniczkę z Pilca, dyrektorkę z Reszla, Komendanta ze Spytkowa k. Giżycka…

Oni wszyscy biorą wynagrodzenia z naszych podatków, z naszego budżetu, a podatki od wynagrodzeń odprowadzają do budżetu w innych miastach?

Należy tez wymienić, wyjątki z Kętrzyna. Prezesa Komunalnika, D. Cycana, który przedtem pracował, jako „ważny dyrektor” w spółce. Zarządzający narobili tam około 100 milionów straty. Albo A. Michalskiego, prezesa KTBS, z doświadczeniem biznesowym, ale w jednoosobowym zakładzie szewskim? Spowodował on tak duży konflikt z pracownikami, że aż zainterweniowała Państwowa Inspekcja Pracy z Olsztyna…

To jednak tylko wyjątki i kumotrzy znajomych podpieraczy.

W naszym mieście mamy wielu utalentowanych ludzi,

ale Niedziółka ich nie zatrudni. Dlaczego? Czy boi się utalentowanych mieszkańców Kętrzyna? Czy Niedziółka zatrudnia tylko podobnych do siebie? Tzw. b-m-w?

Co Niedziółce zrobili mieszkańcy Ketrzyna, że tak ich teraz dyskryminuje?

 

 

 

 

 

Spis treści