Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Facebook Nasz Ketrzyn.pl opublikował tekst:

Nastał czas pogardy?

Hejtem walczą z fejkiem

Władza nam się degeneruje. Zwyrodnienie sięgnęło już szpiku kości. Kętrzyńscy urzędnicy miejscy wspomagani przez biznesmenów założyli portal StopFejk i atakują mieszkańców miasta. Patronuje temu Ryszard Henryk Niedziółka, który publicznie dziękuje twórcom. A radni ochoczo lajkują posty.

- To budujące, że mamy wokół siebie ludzi, którzy stawiają dobro przeciwko złu, prawdę przeciwko kłamstwu, normalność przeciwko hejtowi. Dziękuję za to - cieszy się na swojej stronie facebookowej Ryszard Henryk Niedziółka.

Idea z gruntu słuszna. Trzeba reagować na kłamstwa w internecie. Zawsze i wszędzie. Czy reakcja zaprezentowana przez kętrzyńskich urzędników jest właśnie tą reakcją, o którą chodzi? Warto na własne oczy zobaczyć, jak wygląda to dobro, które zdaniem władzy walczy ze złem. Ten filmik ze strony https://www.facebook.com/watch/… jest najlepszym instruktażem, jak należy czynić dzisiaj dobro?

- Jesteśmy zwolennikami prawdy i uczciwości w życiu publicznym. Jest nas sporo. Część pracuje w Urzędzie Miasta w Kętrzynie, część działa w biznesie, część działa publicznie – deklarują na swojej stronie hejterzy spod znaku „Stopfejk”.

Czego jeszcze możemy się spodziewać po tej władzy? Niebawem pewnie się okaże...

Jarosław Żukowski"

 

PS od redakcji:

Znakiem rozpoznawczym portalu, którzy prowadzą min. urzędnicy burmistrza jest ten obrazek:

Czy to jest burmistrz Niedziółka przyłapany podczas sesji rady miejskiej, na błędach w obliczeniach ceny śmieci, czy zatrudniony przez niego urzędnik - niemota matematyczny? Czekamy na wyjaśnienia zastępcy burmistrza.

 

Spis treści