Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

 

Burmistrz boi się słów prawdy?

 

Mieszkaniec Kętrzyna, Wiceprzewodniczący Stowarzyszenia Mieszkańców "Mieszkam - Płacę - Wymagam" kolejny siódmy raz wystosował wniosek o udział w sesji.

Burmistrz Miasta Kętrzyn

Radni Rady Miejskiej w Kętrzynie

W związku z zaproszeniem do udziału w XXXIX Sesji Rady Miejskiej w Kętrzynie, w dniu 15-06-2021 roku, w trybie hybrydowym zgłaszam mój udział w sesji rady miejskiej w trybie zdalnym.

Wystąpię z wnioskami dotyczącymi:

  • zaskarżonej przez Wojewodę Warmińsko – Mazurskiego, na wniosek Stowarzyszenia Mieszkańców MPW w Kętrzynie, uchwały o zwiększeniu ilości punktów sprzedaży alkoholu,
  • nieprawidłowego postępowania i udzielania błędnych informacji, przez urzędników miejskich, w sprawie żądania opłat za odpady komunalne od niektórych właścicieli garaży,
  • nieprawidłowości w działaniach burmistrza miasta dotyczących braku analizy techniczno - ekonomicznej dotyczącej zakupu autobusów elektrycznych,
  • nieprawidłowości w sprawie braku analizy skutków społecznych przebudowy drogi Kętrzyn - Giżycko, która spowoduje skierowanie tranzytu TIR-ów na ulice Kętrzyna.

Ze względu na konieczność dostosowania się do zaleceń, mających na celu ograniczenie zakażeń Sars-Cov-2, zdalne uczestnictwo w sesji: burmistrza, jego zastępcy, urzędników miejskich i części radnych, moje zgłoszenie uczestnictwa w sesji w trybie zdalnym jest w pełni uzasadnione.

KBC

Mieszkaniec występuje o udział w sesji, w trybie zdalnym, konsekwentnie od listopada 2020 r. Burmistrz cały czas odmawia, mimo on i jego urzędnicy uczestniczą w sesji zdalnie.

Burmistrz boi wypowiedzi mieszkańców miasta?

Burmistrz boi się prawdy?

 

 

 

 

 

Spis treści