Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Byliśmy mile zaskoczeni, gdy 21 listopada wpłynęło do nas podziękowanie od mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej  "Pionier" w Kętrzynie.

 

"Kętrzyn Bez Cenzury

strona internetowa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

     Lokatorzy bloku przy ulicy Piastowskiej 7 mieszkania _ _ i _ _ dziękują za pomoc przy naszym upominaniu się o zrobienie poprawek, po zalewaniu naszych mieszkań. Kilka razy telefonicznie i pisemnie zwracaliśmy się do spółdzielni mieszkaniowej, gdy po opadach deszczu byliśmy zalewani od strony balkonów, po źle wykonanych remontach balkonów. Cały czas nas zbywano i dopiero gdy strona internetowa Kętrzyn Bez Cenzury zamieściła nasze pisma, to od razu postawili rusztowania i zaczęli poprawiać to co źle zrobili. Jeszcze raz dziękujemy, bo gdyby nie wasza pomoc, to nie wiemy ile jeszcze czasu bylibyśmy zalewani przy każdym deszczu."

O problemach mieszkańców pisaliśmy wcześniej w artykułach: 

"Jak zostaną usunięte grzyby i pleśnie, z zawilgoconych ścian?", 

"Kto sfuszerował, kto nie dopilnował?

"Czy prezesa spółdzielni obchodzi zalewanie mieszkań?".

Pisaliśmy dotąd, aż sprawa została załatwiona. Dla nas to ważne, że pomagamy spółdzielcom i mieszkańcom naszego miasta, miasta w którym się uczyliśmy i pracowaliśmy. Spółdzielcom, którzy czują się bezsilni wobec prezesa spółdzielni i uległych mu członków rady nadzorczej będziemy dalej bezinteresownie pomagać. Można do nas pisać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktować się przez osoby, które przysyłały już do nas listy. Ich nazwiska znajdą państwo we wcześniejszych artykułach. Zawsze zapewniamy poufność a dane publikujemy tylko na życzenie zainteresowanych.

Mieszkankom dziękujemy za docenienie naszych interwencji.

 

 

 

  Kętrzyn bez cenzury  

Spis treści