Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Noc 15/16 listopada 2016 r.

 Nocne spotkanie rozpoczęła Gawronica pełniąca rolę łącznika pomiędzy Hecykiem a jego powiatowymi pomagaczami.

– Wczoraj, w swoim wystąpieniu - zagaiła - Kacyk powiedział, że polityka nie powinna sięgać do takich miast jak Kentakowo, bo tutaj to On, nasz Pan Kacyk, Pierwszy Sekretarz Ludowy, Wiesław Hecyk, rządzi.

Cytuję wam słowa, które spłynęły z jego ust: „gdyby to od Niego zależały działania opozycyjnej większości w radzie powiatu, to rada ta, wyrażając polityczną dezaprobatę działaniom starosty i zarządu powiatu, nie podjęłaby żadnej uchwały”.

Tak więc, ToW pomagacze zadanie, które postawił przed nami nasz Pan Hecyk jest jasne: żadnych uchwał o które wnioskuje zarząd powiatu!

- Ale ToW Gawronico, przecież tu chodzi o zakup nowych samochodów do przewozu osób starszych i niepełnosprawnych. Dlaczego mamy ich krzywdzić? – odezwał się Lisek.

Sokolica spojrzała na niego krzywo. – To jest polecenie, chcesz jeszcze coś powiedzieć? A może powiesz to Hecykowi?

- Ja wykonam, ja wykonam odezwał się pospiesznie.

W takim razie ToW pomagacze powiadomcie resztę i pilnujcie żeby nikt się nie wyłamał – zakończyła Gawronica jednocześnie notując w myślach - podjąć obserwacje zachowań i kontaktów Liska.

Ale Lisek…

cdn.

Wszelkie podobieństwo do osób z naszego miasta jest nieplanowane i zupełnie przypadkowe a żadna z sytuacji nigdy się nie wydarzyła a nawet wydarzyć się nie mogła.

Anymon

Spis treści