Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Spółdzielca, Pan Krzysztof Głusiec, z Osiedla Piastowskiego wystosował do zarządu i rady nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier” w Kętrzynie z pismo z dnia 20-11-2017 r:

      Przeczytałem artykuł „Leszek Krzyżanowski, prezes KTBS: zawyżanie faktur już było ale za poprzedniego prezesa” umieszczony w dniu 20.11.2017r. na stronie internetowej www.nmketrzyn.pl

     Duży niepokój, wśród członków spółdzielni mieszkaniowej, wzbudziły dwie wypowiedzi prezesa KTBS:

     „Wypytywał mnie Pan [redaktor] o sprawę budynku na ul. Jaśminowej i o winnego wypłaconych odszkodowań, choć doskonale Pan wie, że winnym tej straty jest poprzedni Prezes KTBS.”

     i

     „Przykładem tej nierzetelności jest zdanie, które mówi o zawyżaniu faktur „o 100, 200 procent”, które odnosiło się przecież do poprzedniego Prezesa spółki! Wypowiadałem się na ten temat publicznie, w gazecie już w ubiegłym roku po rozpoczęciu pracy, kiedy zorientowałem się, jaki bałagan i jakie nieprawidłowości zostawił poprzedni Prezes, który jest teraz Prezesem spółdzielni mieszkaniowej.”

     W związku z publicznymi zarzutami prezesa KTBS oraz ze względu na niepokój o stan majątku spółdzielni, który jest prywatną własnością członków Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier” w Kętrzynie, żądam od zarządu spółdzielni i rady nadzorczej spółdzielni pilnego zajęcia stanowiska w tej sprawie.

     Przywołanie w artykule osoby prezesa zarządu oraz domyślnie  przewodniczącego rady nadzorczej, skutkuje żądaniem podania tego stanowiska do wiadomości członków spółdzielni mieszkaniowej, na stronie internetowej spółdzielni E-USŁUGI, wraz z podaniem zdania odrębnego poszczególnych członków zarządu i rady nadzorczej.

 

 

  Kętrzyn bez cenzury  

Spis treści