Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Czego obawiał się Burmistrz Hećman, gdy 24 sierpnia uciekał z sesji przed pytaniami mieszkanki Kętrzyna? Artykuł o wyjściu z sesji ukazał się na stronie http://ketrzynnews.pl/prawdziwe-emocje-czy-kiepski-teatr-hecman-znow-uciekl-z-sesji/.

Przedstawiamy wypowiedź Pani Henryki Szturo wygłoszoną na sesji po wyjściu Hećmana:

"W związku z pismem Zastępcy Burmistrza Miasta Kętrzyn i odpowiedzią z Urzędu Miasta Kętrzyn z dnia 11-07-2017r., w sprawie konsultacji dotyczących targowiska miejskiego, podtrzymuję moje wnioski zawarte w pismach z 22-06-2017r. i 05-07-2017r.

W dalszym ciągu wnoszę, w ramach dostępu do informacji publicznej, o przedstawienie wszystkich protokołów z konsultacji, o których burmistrz pisze w swojej odpowiedzi, w tym protokołów z dnia 10-03-2017 r., 07-04-2017r. i 11-04-2017r.

Ponownie przypominam Panu Burmistrzowi, że wybudował Pan drogie i niefunkcjonalne targowisko, dlatego że nie słuchał Pan głosu mieszkańców. Ponawiam wniosek o przeprowadzenie przez komisję rewizyjną rady miasta kontroli w tej sprawie, ponieważ burmistrz chce „poprawiać swój bubel” także wbrew opiniom mieszkańców i użytkowników a postępując w ten sposób znowu marnuje pieniądze z naszych podatków."

O sprawie pisaliśmy wcześniej na stronie http://www.bezcenzury.ketrzyn.pl/wiadomosci-ketrzynskie-mm/glos-mieszkancow-mm/102-betonowe-zasieki-burmistrza-hecmana.html.

My dalej pytamy: Panie Burmistrzu Hećman, czy tak trudno był odpowiedzieć na to pytanie, że aż musiał Pan uciec? Przed czym Pan tak ucieka? 

 

 

 

 

  Kętrzyn bez cenzury  

 

 

Spis treści