Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Przedstawiamy następną interwencję, mieszkańca Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier” w Kętrzynie, z dnia 2 maja, w sprawie ogrzewania mieszkań: 

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier” w Kętrzynie

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszk. „Pionier” w Kętrzynie

W imieniu mieszkańców Osiedla Sikorskiego żądam wyłączenia ogrzewania łazienek i ponownie żądam wyjaśnienia nieprawidłowości w ogrzewaniu mieszkań.

Pomimo wysłania, e-mailem w dniu 30 kwietnia, pisma w sprawie dostarczania ciepła, do grzejników rurowych w łazienkach, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Pionier” nie wyłączyła ogrzewania. 1 maja w południe temperatura wynosiła około 20 0C w cieniu i około 30 0C w słońcu a grzejniki były ciepłe. Około 1700 grzejniki były chłodne, ale wieczorem znowu grzały(!) chociaż na zewnątrz temperatura wynosiła około 15 0C.

W najbliższych dniach prognozy przewidują temperatury około 20 0C w dzień i około 10 0C w nocy. Ponownie pytam, w imieniu mieszkańców Osiedla Sikorskiego oraz pozostałych mieszkańców Spółdzielni „Pionier”, którzy mają grzejniki rurowe w łazienkach:

  1. Dlaczego Zarząd Spółdzielni a szczególnie Prezes nie reagują?
  2. W jakim celu ogrzewane są łazienki, gdy na zewnątrz jest tak ciepło?
  3. Kto zapłaci za to zbędne ogrzewanie, mieszkańcy czy Prezes?

Stanisław Kulas

Tym razem pisemna interwencja przyniosła skutek. Grzejniki, które rano były ciepłe po południu nareszcie już nie grzały. Można? Można!

 

 

 

  Kętrzyn bez cenzury  

Spis treści