Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

     Lokatorzy spółdzielni mieszkaniowej często porównują zarządzanie, prezesa spółdzielni, pana A.K., do sytuacji znanej z dawnego serialu "Alternatywy 4". W Polsce prawie 10 milionów mieszkańców odczuwa samowolę prezesów, ukrywanie dokumentów, nieodpowiadanie na pisma, obciążanie niesprawiedliwymi  opłatami, z którymi nie zgadza się większość spółdzielców. 

     W artykule Gazety Prawnej "Zarządy spółdzielni mieszkaniowych przed mieszkańcami chronią zbrojeni ochroniarze. Państwo mówi zwykłym ludziom: Radźcie sobie sami" autor Patryk Słowik wylicza te nieprawidłowości.

     Jak to wygląda w naszej spółdzielni? Aby to sprawdzić trzeba uzyskać dokumenty, ale dostęp do nich jest utrudniany przez prezesa. Nie można doprosić się publicznego rozliczenia nadmiernych kosztów ogrzewania. Spółdzielcy twierdzą, że są niesprawiedliwie obciążani za centralne ogrzewanie. Uchwały dotyczące wynagrodzenia prezesa nie zostały udostępnione na stronie internetowej. Wtajemniczeni twierdzą, że prezes spółdzielni mieszkaniowej, pan A.K. zarabia więcej niż burmistrz miasta, chociaż na to nie zasługuje?

 

 

 Kętrzyn Bez Cenzury 

Spis treści