Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

 

Informacja burmistrza Ryszarda Niedziółki, na sesji rady miejskiej, o rezygnacji  Andrzeja M. ze stanowiska prezesa, nie zaskoczyła radnych. Podobno, tydzień przed sesją, czworo radnych klubu (…) uzgodniło to z burmistrzem w zamian za (…)

Zaskoczyło ich natomiast oświadczenie przesłane przez Andrzeja M. do odczytania na sesji.


Co zbulwersowało radnych?

Ad. 1. Prezes Andrzej M. od roku nie pojawiał się na sesji. Lekceważył burmistrza i radnych? Bał się pytań mieszkańców? Bał kompromitacji? Nie wiadomo. Tego oświadczenia nie odważył się odczytać osobiście.

Ad. 2. Dlaczego zrezygnował? Gładkie ogólniki z jego oświadczenia nijak się mają do prawdy i do tego, co wiedzą radni oraz co pisałay media: Porażki prezesa KTBS  Ojciec byłej księgowej prezesem KTBS?  Niedziółka, Michalski i szykanowanie pracowników?

Ad. 3. Andrzej M. twierdzi, że poprawił się stan konta. Chwilowy stan konta nie jest jedynym wyznacznikiem, bo wystarczy zaciągnąć kredyt lub nie zapłacić kontrahentom i pieniądze na koncie są. Jakie były przychody, zysk, suma bilansowa i pozostałe dane sprawozdań finansowych, tego Andrzej M. nigdy radnym nie ujawniał. Również nie wszyscy pracownicy dostali podwyżki, jak twierdzi Andrzej M.

Ad. 4. Andrzej M. nie rozwiązał problemu zawilgocenia budynku przy ul. Jaśminowej. Nie odzyskał pieniędzy, za straty spowodowane zagrzybieniem mieszkań, od byłego prezesa Arkadiusza K., tego który zatrudnił córkę Andrzeja M. Nie rozpoczął również budowy nowych mieszkań. Budowa „jest wciąż w fazie przygotowań”.

Ad. 5. Do jakich sklepów jeździł prezes Andrzej M., samochodem służbowym po bezpłatne narzędzia? Do Tesko? Lidla? Biedronki? Czy może do sklepu w Martianch, tam gdzie na działce Andrzeja M. stał samochód służbowy? Te wielokrotne wyjazdy zostały opisane i potwierdzone zdjęciami, w artykule Prezes może wszystko? na portalu Info-Ketrzyn24.pl. Czy te narzędzia zostały przyjęte na stan spółki? Czy został opłacony podatek od darowizny? A może darowizna narzędzi, to tylko następna konfabulacja Andrzej M.?

Cdn.

 

 

 

Spis treści