Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Kętrzyn, 10 lipca 2017 r., godz 10:00

Na stronie internetowej BIP Ketrzyn nie było i nie ma do tej pory, zaproszenia na 40 sesję rady miejskiej, która odbyła się 5 lipca 2017 r. Nie ma tam także uchwał i nagrania audio z 40 sesji. Chociaż zaproszenie umieszczono na stronie "www.miastoketrzyn.pl", razem z informacją o posiedzeniach komisji i informacją, że porządki posiedzeń komisji znajdują się na stronie BIP Kętrzyn ale porządków obrad komisji tam nie było i do tej pory nie ma! Dlaczego? Brak jest też protokołu z 39 sesji rady miejskiej, która odbyła się 22 czerwca 2017 r.

Panie Burmistrzu Krzysztofie Hećman. Jest Pan z wykształcenia prawnikiem, ukończył Pan 2 aplikacje. Proszę więc stosować się do przepisów prawa które Pan czasami cytuje "Dura lex, sed lex".

Prosimy zapoznać się z przepisami i już więcej nie ukrywać informacji przed mieszkańcami Ketrzyna.

My przypominamy Panu to co napisano na stronie BIP: "Biuletyn Informacji Publicznej (BIP) został stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej w postaci elektronicznej. Biuletyn ten składa się z witryn WWW, na których władze publiczne oraz inne podmioty wykonujące zadania publiczne udostępniają informacje publiczne wymagane przez polskie prawo".

 

 

 

   Kętrzyn bez cenzury  

Spis treści