Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Ile nadpłacili mieszkańcy za ogrzewanie z Komecu?

Szanowni Państwo! - kontynuował swoją wypowiedź Stanisław Kulas, podczas 81 sesji Rady Miejskiej w Kętrzynie.

- To tak nie może być, że „Komec” w miesiącu czerwcu, czy lipcu, o ile się nie mylę, składa wniosek o zmianę ceny, bo koszty spadły. Zmiana ceny następuje w październiku, a potem jeszcze sześć tygodni, „Komec” czeka z wprowadzeniem tych zmian, tej zmienionej ceny! Z jakiego powodu? Z jakiego powodu to przedłużał? To jest nieprawidłowe i tym się należy zająć.

https://www.facebook.com/KetrzynBezCenzur/videos/878077047387986

Jeżeli Państwo nie chcą, nie potrafią, my to, jako mieszkańcy zrobimy. Udowodnimy, gdzie były błędy popełnione w „Komecu”? Gdzie, wtedy kiedy był kupowany drogi węgiel? Wtedy, kiedy był remont robiony budynku biurowego. Nie była robiona instalacja grzewcza, tylko był robiony remont budynku biurowego, przez przedsiębiorcę z Reszla.

I dwa miliony [złotych] sobie poszło bokiem.

 

KBC

Jak wyglądają fakty przemilczane przez Niedziółkę i Krasińskiego? W dniu 7 czerwca 2023 r. Komec wystąpił do Urzędu Regulacji Energetyki, Północnego Oddziału Terenowego z siedzibą w Gdańsku w sprawie obniżenia taryfy dla ciepła, ze względu duże zmniejszenie kosztów zakupu miału węgla kamiennego.

Sprawę przeciągano, a taryfę obniżono dopiero 2 października 2023 r. Potem czekano i ceny obniżono dopiero 16 listopada 2023 r.

Ile pieniędzy nadpłacili mieszkańcy za wysokie opłaty za ogrzewanie?

Żądamy ujawnienia: faktur za ogrzewanie, faktur za zakup węgla.

Krasiński będzie zarabiał ponad 270 tys. zł rocznie? 

 

 

 

 

Spis treści