Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

 

Przedterminowe wybory burmistrza Korsz. Cz.2.

Komisarz Wyborczy w Olsztynie III poinformował, 17 grudnia 2021 r., że w wyborach przedterminowych Burmistrza Korsz zarządzonych na dzień 30 stycznia 2022 r., przyjął zawiadomienia o utworzeniu komitetów wyborczych

KWW CZESŁAWY ORŁOWSKIEJ-STANISZEWSKIEJ;
- pełnomocnik wyborczy i finansowy: Waldemar Sufryd;
- siedziba Komitetu: Glitajny 5A/11, 11-430 Korsze;

KWW KORSZE GMINA DLA CIEBIE;
- pełnomocnik wyborczy i finansowy:  Monika Irena Hajduk;
- siedziba Komitetu: Tołkiny 9/5, 11-430 Korsze;

KWW KORSZE-WSPÓLNA SPRAWA;
- pełnomocnik wyborczy i finansowy: Dariusz Paweł Służała;
- siedziba Komitetu: ul. Mickiewicza 25/1, 11-430 Korsze;

KWW „NASZA GMINA - TU MIESZKAM";
- pełnomocnik wyborczy i finansowy: Krystyna Sokołowska;
- siedziba Komitetu: Łankiejmy 42/1, 11-430 Korsze;

KWW NASZA GMINA KORSZE;
- pełnomocnik wyborczy i finansowy: Tomasz Tadeusz Dudziak;
- siedziba Komitetu: ul. Reymonta 6, 11-400 Kętrzyn;

KWW  AKTYWNY SAMORZĄD;
- pełnomocnik wyborczy i finansowy: Michał Jerzy Krasiński;
- siedziba Komitetu: Zawidy 29, 11-440 Reszel;

KBC

Kto wygra wybory. Może burmistrzem zostanie energiczna kobieta        CZESŁAWA ORŁOWSKA - STANISZEWSKA, która jako pierwsza zarejestrowała komitet wyborczy. To pierwsza znana kandydatka na burmistrza Korsz. Przykłady z Mrągowa czy z Barcian pokazują, że gminy i mieszkańcy zyskują na zaangażowaniu mądrych kobiet w sprawy samorządowe.

Innych kandydatów jeszcze nie znamy, bo ukrywają się pod nazwami komitetów. Czy mieszkańcy Korsz dadzą się omamić obietnicami kandydatów, tak jak mieszkańcy Kętrzyna? W Kętrzynie burmistrz z KKW Aktywny Samorząd przed wyborami dużo naobiecywał. Po wyborach pozatrudniał obcych, z innych miast. Podniósł drastycznie opłaty za śmieci. Utracił 14,3 mln zł dofinansowania do remontów ulic. Teraz podwyższył podatki o 30%. 

  Mieszkańcom Korsz życzymy rozsądnych wyborów.

 

 

 

 

Spis treści