Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Radny Rady Miejskiej w Kętrzynie, Władysław Zarecki pyta, jakie są

koszty zatrudnienia pracowników,

którzy nie są mieszkańcami Kętrzyna?

[Link do zapytania tutaj]

W ramach interpelacji radnego oraz prawa do zapytania publicznego, proszę o podanie danych, pracowników Urzędu Miasta w Kętrzynie i danych pracowników jednostek podległych, pracujących w latach 2018 – 2020, zobowiązanych do składania oświadczeń majątkowych publikowanych w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Kętrzyn, w następującym układzie: liczba porządkowa, imię i nazwisko, stanowisko, okres zatrudnienia od - do, wynagrodzenia w poszczególnych latach w okresie zatrudnienia na danym stanowisku, miejsce zameldowania, bez dokładnego adresu, miejsce zamieszkania.

Jeżeli pracownik był zatrudniony na różnych stanowiskach proszę o te dane w rozbiciu na poszczególne stanowiska.

Burmistrz 2 tygodnie wymyślał odpowiedź: jak odpowiedzieć, żeby nic nie odpowiedzieć. I napisał radnemu:

 

      KBC sprawdził, czy burmistrz napisał prawdę?

1)  Napisał burmistrz Niedziółka, że dane dotyczące wynagrodzenia są opublikowane w BIP. To nie jest cała prawda, ponieważ w BIP nie ma informacji o wynagrodzeniu osób zatrudnionych w tym roku.

2)  Napisał burmistrz Niedziółka, że miejsce zamieszkania i zameldowania jest informacją niejawną. Ale radny nie pytał o dokładny adres, tylko miejscowość zamieszkania i zameldowania. Poza tym, w przypadku kilkunastu pracowników, burmistrz Niedziółka sam podał w BIP te miejscowości.

3)  Czy te "mijanki" z prawdą, to kłopoty z pamięcią, czy nieudolne ukrywanie informacji przez burmistrza? 

 

 

 

 

Spis treści