Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Przed czym ucieka Burmistrz Hećman? To pytanie zadają sobie uczestnicy sesji rady miejskiej, ponieważ od kilku miesięcy burmistrz opuszcza sesję wtedy, gdy powinien odpowiadać na pytania radnych i mieszkańców miasta. Przedstawiliśmy już wystąpienie Pani Henryki Szturo, na 42 sesji rady miejskiej, 24 sierpnia 2017 r. a teraz przedstawiamy pytania Radnego Zenona Wiszniewskiego:

Burmistrz Miasta Kętrzyn

Do wiadomości: Radni i Mieszkańcy miasta Kętrzyn

Podczas sprawdzania prawidłowości funkcjonowania ośrodka wypoczynkowego „Kętrzyńska Przystań” zauważyłem szereg nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu. W związku z tymi nieprawidłowościami pytam:

1. Dlaczego na terenie ośrodka, w którym wypoczywają dzieci a ich wypoczynek jest dofinansowany z funduszu przeciwalkoholowego jest sprzedawane piwo?

2. Dlaczego postój samochodu osobowego na parkingu kosztuje aż 5 zł na godzinę a cumowanie jachtu tylko 10 zł do 3 godzin lub 20 zł za dobę? Przyjazd samochodem na cały dzień to wydatek 40 do 50 zł (dla 8 do 10 godzin) a cumowanie łodzi tylko 20 zł za dobę niezależnie od ilości osób? Cenniki cumowania łodzi, podobnych ośrodków wypoczynkowych, obejmują usługi dodatkowe i są uzależnione do ilości osób.

3. Dlaczego nie ma preferencji dla mieszkańców Kętrzyna, którzy ze swoich podatków sfinansowali ten ośrodek?

4. Jakie straty poniósł ośrodek w pierwszym półroczu i w lipcu 2017 r.

 

 

 

 

  Kętrzyn bez cenzury  

Spis treści