Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Burmistrz miasta Ryszard Niedziółka przedstawił sprawozdanie z działalności pomiędzy sesjami. W sprawozdaniu odniósł się do artykułów w portalu internetowym

Po czwarte; wobec insynuacji jednego z portali internetowych, dotyczących rzekomego ustawienia przetargu, jak to ten ktoś napisał, kolejnego zresztą tak napisano, zdecydowałem o podjęciu zdecydowanych kroków prawnych. Nie pozwolę na to, drodzy państwo, by nasi pracownicy, bo pracownicy urzędu, którzy uczciwie wykonują swoją pracę byli zastraszani poprzez media, a także telefonicznie.Doszło do tego, że telefony do pań, które to prowadziły informowały panie, że ktoś stoi pod oknami i obserwuje, że w pokoju się pali światło i w związku z tym telefon musi być odebrany, czy coś w tym rodzaju tak, że tutaj będą zdecydowane działania.

 

Obecny na sali obrad, redaktor portalu internetowego poprosił o głos, przedstawił się i powiedział:

- Witam serdecznie. Kacper Jędrzejczak, mieszaniec Kętrzyna. Odpowiem na skandaliczne słowa burmistrza Niedziółki, jakie padły pod moim adresem, dzisiaj, na tej sesji.

Bo to jest skandal panie burmistrzu. Nie jest już pan, w mojej ocenie, burmistrzem Kętrzyna. Jest pan antyburmistrzem Kętrzyna. 

Robić ze mnie człowieka, który chce wyłudzić środki publiczne? Za to, że na zapytanie ofertowe, złożyłem ofertę? Pisać posty, że podaję nieprawdziwe informacje i prześladuję urzędników? Państwo radni, powiem ile razy zadzwoniłem do urzędu w ciągu tych dwóch dni.

Można zobaczyć ile jest tych połączeń.

Są tylko dwa, jedno nieodebrane, drugie to 53 sekundy [rozmowy].

Złożyłem pismo o sprostowanie wypowiedzi pana burmistrza, żeby się zreflektował. Jeżeli jest pan burmistrzem miasta Kętrzyn i mieszkańców Kętrzyna, to proszę zachowywać się godnie jak na burmistrza przystało, a nie na jakiegoś… Myślę, że słucha mnie pan i przeprosi teraz na sali [obrad]. A jeżeli pan nie przeprosi to będziemy się widzieć w różnych instytucjach.

Ja tego nie odpuszczę, bo jestem obywatelem Kętrzyna, a pan jest człowiekiem z Leśniewa.

Dziękuję


KBC 

Sprawa rzekomego ustawienia przetargu została przedstawiona w artykułach i tekstach Info-Ketrzyn24:

Kolejny ustawiony przetarg przez Urząd Miasta w Kętrzynie?

Kolejny ustawiony przetarg przez Urząd Miasta w Kętrzynie? CZEŚĆ II

Kolejny ustawiony przetarg przez Urząd Miasta w Kętrzynie? CZĘŚĆ III

Kolejny ustawiony przetarg przez Urząd Miasta w Kętrzynie? CZĘŚĆ IV

oraz w poście na stronie Facebook:

Ryszard Henryk Niedziółka, z dnia 28 kwietnia o 16:50

 

 

 

 

 

Spis treści