Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Towarzystwo

Miłośników Kętrzyna

Oświadczenie

Wyznaję zasadę autorstwa Juliana Aleksandrowicza:

Grzeszyć milczeniem,

 

gdy powinniśmy protestować

 

jest tchórzostwem.

Moja odpowiedź na „satyryczny rysunek” i artykuł, który ukazał się na temat naszego Towarzystwa na stronie Magna Masuria:

Satyra ma bawić, dawać radość i uśmiech, a nie ranić i obrażać.

Nie pozwolę, żeby lekceważono osoby, które zrobiły i robią wiele dobrego dla naszego miasta. Proszę stępić nieco ostrze swojej satyry Panie Kacprze. Doskonale Pan wie, a może nie?, co znaczy pecunia non olet w Pana kontekście, nie będę tematu rozwijać.

Zapytam słowami J. F. Kennedyego - co Pan zrobił dla naszego miasta?

Działalność TMK, stowarzyszeń i innych organizacji jest możliwa dzięki dobrym gospodarzom miasta i powiatu. Towarzystwo Miłośników Kętrzyna promuje nasze miasto, lokalnych twórców, szerzy wiedzę o historii miasta i okolic, a także dba o szeroko pojętą kulturę, na urąganie której nie ma mojej zgody.

18  stycznia 2024 r.

Prezes TMK 

Maria Raksimowicz -Skibińska

 P.S. motto - Niech każdy z nas pamięta, że brał, a nie, że dawał.

Towarzystwo Miłośników Kętrzyna

http://www.tmk.ehost.pl/

https://www.facebook.com/towarzystwo.milosnikow.ketrzynaTMK

 

 

 

 

Spis treści