Napisz do nas.
info@bezcenzury.ketrzyn.pl

Media

 

 

 

 

 

 

Walne zebrania w Spółdzielni Mieszkaniowej "PIONIER" rozpoczynają się w środę 31 maja, ale już w ubiegłym tygodniu podobno niektórzy z 30 kandydatów do rady nadzorczej zaczęli roznosić karteczki z listą nazwisk do rady nadzorczej spółdzielni? Podobno istnieje "lista 4 nazwisk" z małego stowarzyszenia politycznego? Podobno istnieje też "lista 8 nazwisk prezesa”, którą roznosili także pracownicy spółdzielni? Brzmi to sensacyjnie, bo jeżeli to prawda to sytuacja byłaby dziwna, gdy pracownicy dyktują członkom spółdzielni wybór członków rady? Na "listach prezesa" są tylko dwa nazwiska dotychczasowych członków rady? A co z pozostałymi członkami rady, są gorsi, do wymiany?

Mamy nadzieje, że zarząd spółdzielni wyśle tak jak w roku ubiegłym listy do wszystkich członków spółdzielni z kategorycznym stwierdzeniem, że opisana wyżej sytuacja to nieprawda i spółdzielcy powinni te karteczki wyrzucać do śmietnika. Z niecierpliwością czekamy na reakcję zarządu.

We  wtorek 30 maja zbiera się rada nadzorcza. Mamy nadzieje, że spółdzielcy powiadomią członków rady o prawdopodobnym istnieniu karteczek z nazwiskami? Czy rada nadzorcza to sprawdzi i wyda w tej sprawie oświadczenie? Czy rada wyśle, tak jak zarząd, list do członków spółdzielni?

My sprawdzamy te informacje i jeśli się potwierdzą to opublikujemy te nazwiska,  aby spółdzielcy wiedzieli, kto to zrobił i dlaczego, ponieważ, według nas,  karteczki to"listy dla głupców"? Spółdzielcy z "PIONIERA" są rozsądni, wiedza, kogo wybrać a karteczki z nazwiskami wyrzucą do śmieci.

 

 

   Kętrzyn bez cenzury  

 

 

Spis treści